Dąbrówka - nowe, piękne mieszkania

Nowe mieszkania w okolicy Piątkowa


Poznań, aglomeracja, która przyciąga atrakcyjnym rynkiem pracy i niepowtarzalnym, architektonicznym wizerunkiem. W ostatnich latach wielokrotnie była wybierana na miejsce zamieszkania oraz zawodowej aktywności. Współcześnie dominuje trend pracowania w centrum dużych miast i mieszkania na ich peryferiach.

Współcześnie dominuje trend pracowania w centrum dużych miast i mieszkania na ich peryferiach. Kiedyś ludzie uciekali ze wsi do wielkich aglomeracji, dzisiaj przenoszą się z przeludnionych dużych miejscowości na ich spokojne obrzeża. Ta tendencja dotarła również na obszar Wielkopolski. Dlatego można obecnie zaobserwować sukcesywny rozwój peryferii Poznania. Z każdym kolejnym rokiem przybywa nowych domów i osiedli. Inwestycje te nie powstają bez powodu. Zwyczajnie są opłacalne, a ich właściciele wybierają najbardziej komfortowe z rozwiązań zarówno finansowych, jak i lokalizacyjnych.


Nowe mieszkania w okolicy Piątkowa to odpowiedź na rosnące potrzeby przyszłych i obecnych mieszkańców. Osoby pracujące w centrum chcą wracać do domowego zacisza oddalonego o kilka do kilkunastu kilometrów od tętniącego życiem Poznania. Skutkuje to budową kolejnych osiedli zlokalizowanych na jego peryferiach. Najnowszym z nich jest Osiedle Szafirowe, na którym trwają prace w ramach realizowanego etapu drugiego. Pierwsze kilkadziesiąt mieszkań znalazło już właścicieli! Nie warto przegapić doskonałej okazji na zakup domu w malowniczym otoczeniu, który od aglomeracji poznańskiej dzieli zaledwie kilka kilometrów.


Sąsiedztwo Piątkowa i nowe mieszkania o wysokim standardzie


Osoby zainteresowane powstającym osiedlem zachęcamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na niniejszej stronie. Wynika z niej, iż budynki są wykonywane według najwyższych standardów i z wysokiej jakości materiałów. Potwierdzeniem tego są udostępnione zdjęcia oraz plany budowy. Celem jest zagwarantowanie jak największego komfortu użytkowania budynków i przestrzeni Osiedla Szafirowego. Dawno pożegnaliśmy się ze smutnymi, szarymi i bardzo wysokimi blokowiskami. Dlatego obecnie buduje się kreatywne, nowoczesne osiedla złożone głównie z niskich, maksymalnie dwupoziomowych bloków. Znacznie lepiej uzupełniają one estetykę zielonej okolicy, jaka została wybrana pod teren inwestycji powstałej w sąsiedztwie Piątkowa, którą są nowe mieszkania. Klienci poszukują harmonii i spokoju, który można odnaleźć na Osiedlu Szafirowym.


Realizacja marzeń – Osiedle Szafirowe


Opisywana lokalizacja jest idealną do stworzenia rodzinnego gniazda. Okolica Piątkowa to miejsce, gdzie wybudowano nowe mieszkania i jest to najnowsza deweloperska propozycja warta zainteresowania!


To zaciszne miejsce, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku i cieszyć się pięknem przyrody. Tutaj chce się mieszkać! W bardzo bliskim położeniu odnajdą Państwo galerię handlową, tereny rekreacyjne oraz wyjątkowe Jezioro Strzeszyńskie. Przyroda w okolicach osiedla zachwyca każdą porą roku. Latem zachęca do rowerowych i pieszych wypraw. Jesienią warto wybrać się na grzybobranie. Zima oczaruje mieszkańców pięknem oszronionych drzew. Natomiast wiosną, gdy wszystko budzi się do życia, spotkają Państwo małe sarny, zające i bociany. Sąsiadujące z osiedlem Morasko oddalone od niego o zaledwie 5 minut drogi pokonywanej samochodem lub 20 minut trasy rowerowej zdobędzie serce każdego. Lasy, pagórki, łąki i śpiew ptaków będą na wyciągnięcie ręki. Pracując w dużym mieście, potrzebujemy bliskiego kontaktu z naturą. Taką możliwość każdego dnia będą mieli właściciele nowych mieszkań w sąsiedztwie Piątkowa na Osiedlu Szafirowym. Nie ma lepszej lokalizacji na rodzinny dom, ponieważ małe pociechy zawsze potrzebują dużej przestrzeni do zabawy, a taką odnajdą na polecanym terenie.


Atrakcyjna oferta deweloperska, czyli nowe mieszkania blisko Piątkowa


Pierwszy etap inwestycji na Osiedlu Szafirowym został już zakończony, a mieszkania oddane do użytku. Obecnie trwa budowa drugiego etapu, z którego mieszkania będą gotowe do odbioru na początku 2018 roku. Mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi obecnie mieszkaniami i cenami. Umieszczono je w poszczególnych zakładkach niniejszej strony internetowej. Lokalizacja, którą wybrano na nowe mieszkania blisko Piątkowa, jest jedną z najlepszych na rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wystarczy spojrzeć na potencjał ekonomiczny miasta Poznania, w tym rosnący rynek pracy. Szukając odpowiedniej formy ulokowania kapitału warto przemyśleć możliwość zakupu mieszkania w okolicy pożądanej przez wielu ludzi.


Okolice Piątkowa oraz Suchego Lasu, gdzie wybudowano nowe mieszkania to doskonała inwestycja. Cisza, spokój i odpowiednia odległość od gwaru miasta to cechy, których szuka coraz więcej osób poszukujących swojego miejsca do zamieszkania. Taka lokalizacja pozwala na złapanie oddechu i wytchnienia po całym dniu obowiązków. Zapewnia także łatwy dojazd do centrum, przez co droga do i z pracy nie jest uciążliwa.


Inwestycja w dom jest jedną z najważniejszych w życiu! Najlepiej, gdy jest nią budynek wysokiej jakości, umieszczony w korzystnej lokalizacji i kupiony w rozsądnej cenie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem