Slider PROMOCJA

Rodzinne osiedle w nowoczesnej odsłonie

Z dumą prezentujemy Klientom nowe osiedle w Suchym Lesie, którego szeroka oferta mieszkań o zróżnicowanym metrażu stwarza doskonałe warunki dla wszystkich marzących o własnym kącie. Doświadczeni i wykwalifikowani wykonawcy dbają o wysoki standard wykończenia, który wyróżnia się na tle innych inwestycji mieszkaniowych w Wielkopolsce i nie tylko. Przemyślany projekt architektoniczny to kolejny atut Osiedla Szafirowego. Nowoczesne osiedle mieszkań i domów szeregowych w Suchym Lesie czeka na Państwa.


Jeśli chcesz mieszkać w Suchym Lesie, nowe Osiedle Szafirowe będzie idealne


Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym przyszli lokatorzy znajdą przestrzeń nie tylko mieszkalną, ale i pod działalność gospodarczą. Naszym założeniem było i jest, aby nowe osiedle w Suchym Lesie stało się strefą wypoczynku oraz relaksu dla każdego po ciężkim dniu pracy. Chcemy by było miejscem, gdzie wraca się z prawdziwą przyjemnością i gdzie nie brakuje wygodnych rozwiązań.


Komfortowe i stylowe nowe osiedle w Suchym Lesie


Osiedle Szafirowe dysponuje wszystkim, co niezbędne, aby dokonać zakupu mieszkania właśnie w tym miejscu. Maksymalnie funkcjonalne lokale mieszkalne i użytkowe to jeden z ważnych atutów, jakim odznacza się nasze osiedle. Inwestycja robi świetne wrażenie pod względem architektonicznym, ale i funkcjonalnym. Nie każde osiedle mieszkań i domów szeregowych może pochwalić się takimi walorami, więc pod tym względem inwestycja w Suchym Lesie jest szczególnie godna uwagi.


Nowe osiedle Suchy Las – idealne miejsce do zamieszkania


Coraz więcej osób rozgląda się za nowoczesnym i komfortowym mieszkaniem z rynku pierwotnego. Bycie pierwszym właścicielem ma swoje zalety, co konsumenci świetnie rozumieją. Biorąc to pod uwagę, nowe osiedle w Suchym Lesie to propozycja idealna dla każdego. Świetne położenie, rozwijające się zaplecze handlowo-usługowe i piękne, funkcjonalne mieszkania. Osiedle Szafirowe jest zatem trafnym wyborem.


W I etapie zrealizowane zostało  28 rodzinnych mieszkań jedno i dwupoziomowych, w niskiej zabudowie. Ten etap został już zakończony - mieszkania są  już w większości sprzedane. Jeśli interesują Cię ostatnie wolne mieszkania, do natychmiastowego wprowadzenia się, skontaktuj się z Biurem Sprzedaży na terenie Osiedla.


W II etapie relizowane są 44 mieszkania, jedno i dwuziomowe, z ogrodem, balkonem lub loggią. Szczegółowy plan II etapu, oraz rzuty poszczególnych mieszkań oraz ich dostępność mogą Państwo sprawdzić w zakładce Mieszkania.


Ikonka pdf Standard wykończenia W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Inforgrafika Osiedle Szafirowe

Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem