Naramowice - nowe piękne mieszkania

Nowe mieszkania w okolicy Naramowic

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszą się podmiejskie działki budowlane. Główną przyczyną ich popularności jest bardzo dobra lokalizacja oraz niska cena. Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania to marzenie wielu osób, poszukujących ciszy i spokoju, z dala od gwaru miasta. Poza tym, nic tak nie cieszy zapracowanego człowieka, jak krótka droga z pracy do domu. Przedostanie się z Osiedla Szafirowego do serca aglomeracji zajmuje niewiele czasu – od 15 do 20 minut. Zwłaszcza, jeżeli zdecydują się Państwo na proponowane mieszkania umieszczone w pobliżu Naramowic.

Bliskość Poznania i Suchego Lasu to znacznie lepsze rozwiązanie niż wynajem lub kupno mieszkania w hałaśliwym i zatłoczonym centrum. Po pracy lub w wolne dni pragniemy odpocząć od zgiełku, który towarzyszy nam każdego dnia. Dlatego warto zainteresować się inwestycją, jaką są nowe mieszkania w pobliżu Naramowic. Rozsądna cena, bardzo dobra jakość wykonania oraz dogodna lokalizacja to argumenty przemawiające za decyzją o zakupie. Całkowicie nowe osiedle czeka na swoich mieszkańców. Obecnie prowadzone są jeszcze prace budowlane, jednakże częściowa sprzedaż ruszyła pełną parą i nie warto zwlekać z decyzją związaną z zakupem. Naramowice, w których sąsiedztwie powstały nowe mieszkania, to propozycja jedyna w swoim rodzaju, stworzona z myślą o największych wymaganiach klientów.

 

Nowe mieszkania i okolica Naramowic oznaczają Twoje miejsce na ziemi

 

Lubisz kontakt z przyrodą? Cenisz sobie spokój i harmonię? Nie chcesz codziennie poświęcać ponad godziny na dotarcie do miejsca pracy? Zależy Ci na mieszkaniu w pobliżu Poznania? Zdecyduj się na komfortowe mieszkania zbudowane na terenie Osiedla Szafirowego. Tutaj nie można narzekać na brak zieleni. Niedaleko osiedla znajdą Państwo liczne tereny zalesione, które zachęcają do długich spacerów z rodziną lub przyjaciółmi. Znane poznaniakom Morasko również skradnie serca miłośników przyrody.

 

Nowe mieszkania w pobliży Naramowic to inwestycja składająca się z zabudowy szeregowej oraz bloków w niskiej zabudowie. Mieszkania z I etapu zostały już oddane do użytku. Obecnie prowadzona jest sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach etapu drugiego, którego zakończenie budowy zaplanowano na marzec 2018 roku. Nowe mieszkania blisko Naramowic kwalifikują się do skorzystania ze wsparcia finansowego od rządu dla osób, które chcą nabyć swoje pierwsze mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Szafirowym. Ta propozycja to duża szansa na posiadanie własnych czterech kątów. Doradca kredytowy, który z nami współpracuje, chętnie udzieli przydatnych porad związanych z funduszami na zakup mieszkań. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę.

 

Rodzinne Osiedle Szafirowe

 

Projektanci już powstałych i nadal budowanych nieruchomości położonych w okolicy Poznania wybrali najlepszej jakości materiały i rozwiązania, by zbudować funkcjonalne osiedle. Ich starania zakończyły się sukcesem, bowiem nowoczesne mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Standardy wykończenia znajdą Państwo w zakładce „Osiedle”. Dzięki temu można samodzielnie ocenić, czy inwestycja spełnia Państwa oczekiwania. Zapewniamy, że potwierdzą Państwo zdanie naszych obecnych Klientów.

 

Pierwszy etap inwestycji podjętej w okolicy Naramowic, którą są nowe mieszkania, jest obecnie zakończony, a sprzedaż praktycznie zakończona. Już ponad dwadzieścia rodzin znalazło swoje miejsce w murach świeżo postawionych budynków. Grono potencjalnych nabywców każdego dnia sukcesywnie ulega powiększeniu. Nikogo ten fakt nie dziwi, ponieważ nieruchomości zachwycają swoją ciekawą architekturą i dogodnym położeniem na peryferiach Poznania. Niska zabudowa, niebanalny układ mieszkań, liczne balkony oraz piękne ogródki przyciągają zainteresowanych.

 

Nowe mieszkania blisko Naramowic to inwestycja na wiele lat, dostosowana do wymagań każdej rodziny. Celem firmy było wybudowanie solidnych domów z zachowaniem wysokich standardów estetycznych. Został on niewątpliwie osiągnięty, co potwierdza stale rosnąca liczba nabywców. Na stronie mogą Państwo śledzić status i dostępność sprzedawanych mieszkań. Z decyzją zakupu nie należy zbyt długo zwlekać. Wszelkie informacje dotyczące proponowanej oferty zostały umieszczone w poszczególnych zakładkach niniejszej strony internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy!Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem