Mieszkanie niedaleko Poznania

Mieszkania w pobliżu Poznania


Zakup własnego mieszkania jest marzeniem wielu osób. To sposób na ugruntowywanie swojego majątku, który niesie dodatkowo wiele zalet. Można urządzić je według własnych preferencji, dopasowywać do indywidualnych potrzeb i zaaranżować tak, aby gwarantowała pełne bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

Z tego powodu warto zastanowić się uprzednio nad lokalizacją swojego przyszłego lokum. Doskonałe warunki do życia daje m.in. osiedle Szafirowe. To nowe mieszkania pod Poznaniem, które zaprojektowane zostały w taki sposób, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych osób, ceniących sobie spokój oraz schronienie od codziennego zgiełku.

 

Okolica, w której możesz czuć się bezpiecznie

 

Jeśli marzy Ci się mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, pełnej zielonych terenów, na jakich będziesz mógł spędzać swój wolny czas, to osiedle Szafirowe jest właśnie dla Ciebie. To nowoczesne mieszkania w pobliżu Poznania, dzięki którym nie będziesz musiał tracić kilku godzin na dojazd do pracy w mieście. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób ceniących sobie spokój i ciszę. Osiedle Szafirowe otoczone jest licznymi parkami oraz lasami. W okolicy mieści się m.in. Rezerwat Przyrody Meteoryt Morasko. To właśnie tu znajduje najwyższe wzniesienie Poznania, czyli Góra Moraska, a także liczne kratery powstałe nawet ok. 5 000 lat temu. Tereny sprzyjają spacerom i rekreacji. Rejon jest malowniczy i z pewnością można się tu doskonale odprężyć.

 

Komunikacja na 5+, czyli mieszkania niedaleko Poznania, z których wszędzie jest blisko

 

Do atutów osiedla Szafirowego zaliczyć można również położenie - doskonałe pod kątem komunikacyjnym. Niedaleko mieszkań znajduje się przystanek autobusowy, który usprawni dojazd do centrum miasta. To spore ułatwienie, zwłaszcza dla tych rodzin, których harmonogram dnia poszczególnych członków nie zawsze wygląda tak samo i muszą stawiać na inne środki transportu.

 

Estetyczne i funkcjonalne mieszkania w pobliżu Poznania

 

Decydując się na swoje cztery kąty na Osiedlu Szafirowym, ma się gwarancję zakupu lokum spełniającego wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Mieszkania są różnorodne pod względem metrażu i ułożenia, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Stylistyka całego osiedla jest bardzo nowoczesna. Dominującymi kolorami jest tutaj biel oraz szarość, które harmonijnie współgrają z drewnianymi elementami. Zabudowa jest przemyślana, a przestrzeń w pełni przyjazna jej mieszkańcom.

 

Komfortowe mieszkania pod Poznaniem w atrakcyjnej cenie

 

Przyszli właściciele mieszkania na osiedlu Szafirowym mogą być pewni otrzymania komfortowego lokalu w atrakcyjnej cenie. Przestrzeń została zaprojektowana w taki sposób, aby w pełni odpowiadać potrzebom nawet najbardziej wymagających nabywców. Gwarantuje pełną swobodę i brak ograniczeń w zakresie użytkowania. Mieszkania wyposażone są również w przestronne balkony czy loggie. Dają tym samym możliwość odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu bezpośrednio przy własnym lokum. Można organizować na nich np. spotkania z rodziną i przyjaciółmi przy grillu.

 

Tanie mieszkania z rynku pierwotnego

 

Decydując się na mieszkanie w pobliżu Poznania na Osiedlu Szafirowym, zyskuje się pewność, że będziesz pierwszym właścicielem takiego lokum. Wiąże się to z wieloma zaletami. Po pierwsze, mieszkanie ma uregulowaną sytuację formalno-prawną i nie trzeba obawiać się w przyszłości niespodzianek z tym związanych. Po drugie, taki zakup niesie też ze sobą niższe koszty transakcyjne – nabywca zwolniony jest wówczas z podatku 2% od czynności cywilnoprawnych. Za wykupem mieszkania z rynku pierwotnego przemawia też swoboda urządzania. Lokum aranżuje się pod własne oczekiwania i potrzeby. Istotna jest tu także kwestia zainwestowania sporych nakładów finansowych w mieszkanie w nowoczesnym budynku. Gwarantuje to dostosowanie obiektu do wszelkich wymogów bezpieczeństwa, zastosowanie w nim najnowszych technologii i zadbanie o wszelkie niezbędne kwestie – w tym miejsca parkingowe.

 

Inne walory mieszkania pod Poznaniem

 

Mieszkania na Osiedlu Szafirowym są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących azylu i odpoczynku od codziennego zgiełku. Wokół lokali można liczyć na dobrze rozwiniętą ofertę handlowo-usługową. Wszystko, co potrzebne, jest tu zatem pod ręką. To miejsce ciche i odprężające z licznymi miejscami zielonymi, na których można spędzać czas z rodziną.

 

 

 

Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem