Slider PROMOCJA

Nowe lokale usługowe w Suchym Lesie | Powierzchnie handlowe

Osiedle Szafirowe to również miejsce dla rozwoju biznesu. Oferujemy Państwu możliwość zakupu lokali przeznaczoneych zarówno pod działalność handlową, jak i usługową. Lokale charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz pełną infrastrukturą techniczną. Największy z nich ma powierzchnię użytkową ponad 760 m2 oraz niezależną strefę dostaw. Przed lokalami handlowymi przewidziano miejsca parkingowe dla Klientów.

LokalPowierzchniaPiętro

Cena netto

za m2

Cena za całość

Rzut do

pobrania

Prezentacja do

pobrania

Lokal 2A 762 m2 Parter 5200,00 zł netto 3962400,00 zł netto Pobierz Pobierz

W naszej ofercie biznesowej znajdują się dwa nowe lokale usługowe w Suchym Lesie, które są doskonałymi miejscami do rozwijania własnej działalności gospodarczej. Znakomicie przygotowane, uwzględniające wszelkie wymagania jakie można stawiać takim obiektom. Starannie rozplanowany układ lokali, pełen dostęp do mediów i przede wszystkim znakomita lokalizacja Osiedla Szafirowego, dają ogromne szanse na sukces. Jeśli poszukują Państwo nowych lokali usługowych w Suchym Lesie, dajemy konkretne możliwości i rozwiązania. Warto z nich skorzystać.

Oferta nowych lokali usługowych w Suchym Lesie

Doskonale rozumiemy, że jednym z kluczowych czynników mających wpływ na sukces w biznesie jest lokalizacja siedziby. Dzięki naszej ofercie, świetne umiejscowienie Państwa firmy, jest w zasięgu ręki. Suchy Las dzięki bliskiemu sąsiedztwu Poznania jest wprost idealny do rozwijania swoich projektów. Duża liczba potencjalnie zainteresowanych odbiorców na miejscu to kolejny atut, który trudno jest zignorować. Nowe lokale usługowe w Suchym Lesie to świetna baza nie tylko dla usług, ale również dla handlu.

Nowe lokale usługowe w Suchym Lesie to dobra inwestycja

Na Osiedlu Szafirowym jest wszystko, co niezbędne, aby cieszyć się dużym zainteresowaniem Klientów. Stopniowo będzie tutaj pojawiać się coraz więcej rodzin, a to w naturalny sposób poszerza grupę konsumentów, do których można adresować swoją ofertę. Wiele firm wiedząc o tym, że coraz więcej ludzi przenosi się poza granice wielkich miast rozpoczyna działalność w pewnym oddaleniu od centrum. Jednak nawet poza dużymi aglomeracjami wymagania ze strony nabywców, potrafią być bardzo wysokie. Na szczęście wysoka jakość cechująca całość naszej inwestycji gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający klienci będą zadowoleni. Teraz nowe lokale usługowe w Suchym Lesie są jedną z najciekawszych opcji.

Stały dostęp dla Klientów i znacznie więcej

Zadbaliśmy o to, by nie brakowało miejsc parkingowych przed lokalami. To konieczność, ponieważ coraz większa część Klientów jest zmotoryzowana i kwestia możliwości parkowania jest ważnym czynnikiem wpływającym na wybór oferty danej firmy. Nasze nowe lokale usługowe w Suchym Lesie posiadają atrakcyjne układy i metraże, które sprawią, że handel znajdzie tu znakomite warunki do rozwoju. Szczególnie warto zwrócić uwagę na lokal o powierzchni 762 metrów kwadratowych, który będzie doskonały przykładowo na market spożywczy, salon meblowy, klub fitness, restaurację czy inny punkt usługowo-handlowy.

Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem