Patron Development

Dom to przede wszystkim azyl. Miejsce, w którym mamy czuć się bezpiecznie, ale też ma panować przyjazna dla nas przestrzeń. W końcu spędzamy tutaj kilka, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt lat swojego życia. Takie właśnie są mieszkania w Suchym Lesie. Patron Development sp. z o.o. na etapie projektu oraz powstawania obiektów, kierował się przede wszystkim funkcjonalnością. Budynki są odpowiednio wygłuszone, co ułatwia zachowanie prywatności. Przestronne pomieszczenia, jakie znajdują się w ofercie spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz wyróżniają się niebanalną, nowoczesną estetyką, zaspokajającą gusta nawet najbardziej wymagających.

Inwestycja Osiedle Szafirowe realizowana jest przez poznańskiego developera, spółkę PATRON Development sp. z o.o. Suchy Las sp.k. Projekt realizowany był przy pomocy najlepszych architektów oraz wykwalifikowanej grupy budowlańców, która czuwała nad jego wykonaniem od początku do końca. Dbałość o szczegóły sprawia, że budynki ładnie prezentują się również od zewnątrz. Ich nienachalna kolorystyka, duże okna, wysoki standard wykończenia oraz proste kształty przykuwają spojrzenia przechodniów.

Dogodna lokalizacja

Developer realizuje swoje inwestycje w oparciu o najwyższej jakości materiały, zachowując wszelkie standardy sztuki budowlanej oraz dbając o bezpieczeństwo wszystkich pracowników podczas całej realizacji inwestycji. Wiemy, że dom to inwestycja na lata, dlatego zadbaliśmy o to, aby budynki były trwałe, odporne na upływ czasu czy warunki atmosferyczne. W trosce o wygodę przyszłych mieszkańców Patron Development, dla swoich nieruchomości, wybrał dogodną lokalizację. Suchy Las to miejsce gwarantujące spokój i odpoczynek od miejskiego gwaru. Otaczająca lokalizację inwestycji zieleń uspokaja oraz sprzyja spędzaniu czasu na zewnątrz. Rower, rolki czy spacery po Rezerwacie Meteoryt-Morasko to tylko nieliczne z propozycji, jakie czekają na przyszłych lokatorów. W upalne dni można wykąpać się w pobliskim Jeziorze Strzeszyńskim, które jest idealne dla rodzin z dziećmi, uwielbiających spędzać czas nad wodą. Niektóre z mieszkań posiadają także ogródek, gdzie można odpocząć przy grillu, a także uprawiać rośliny. Suchy Las to dogodna lokalizacja dla mieszkańców: tylko 3 minuty piechotą do szkoły i przedszkola, 2 minuty do aquaparku i 6 minut do hali sportowej. Patron nieruchomości zadbał o to, aby w okolicy nie było nudy, mimo oddalenia od ścisłego centrum.

Spójność stylistyczna

Mieszkania w Suchym Lesie to projekt przemyślany od początku do końca. Patron Development nieruchomości zadbał o spójność zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Stylistyka budynków zachwyca swoim minimalizmem oraz nowoczesnym wyglądem. Właśnie to wyróżnia naszą inwestycję spośród innych. Osiedle Szafirowe to nie tylko lokale mieszkalne, ale również lokale usługowe. To doskonałe miejsce, które można uczynić siedzibą firmy. Spokój i cisza sprzyjają skupieniu, a przestronne pomieszczenia staną się idealną przestrzenią do spotkań biznesowych oraz ułatwią przechowywanie dokumentów. Lokale handlowe mogą również liczyć na większy parking, jaki umożliwi postój klientom. Oprócz tego dysponujemy garażami, w których możesz przechowywać samochód, jak i inne przedmioty.

Wnętrza spełniające potrzeby użytkowników

Dzięki sprawdzonym i wiarygodnym dostawcom, materiały używane podczas budowy zawsze spełniają wymagane normy, a całość realizacji jest ściśle kontrolowana przez inżynierów posiadających stosowne uprawnienia. Dla Państwa komfortu PATRON Development współpracuje również z projektantami wnętrz, którzy pomogą Państwu zaaranżować wnętrza swojego nowego mieszkania, jak również we współpracy z firmami zajmującymi się pracami wykończeniowymi, które przeprowadzą cały proces adaptacji. Masz pomysł na urządzenie swojego kąta? A może chcesz, aby ktoś zaprojektował za Ciebie przestrzeń dostosowaną do Twoich potrzeb? My jesteśmy od tego, aby spełnić oczekiwania i uczynić wnętrze przyjemniejszym oraz w pełni funkcjonalnym. Oferujemy mieszkania o zróżnicowanym metrażu – zarówno dla dużych rodzin, jak i osób samotnych.

Zapraszamy do odwiedzenia nowego osiedla

PATRON Development daje Państwu gwarancje komfortu na każdym etapie współpracy, od momentu rezerwacji, aż do wprowadzenia się do gotowego mieszkania. Jeszcze kilka z nich czeka na swoich właścicieli.

 

Patron Development -logo

Slider PROMOCJA
Slider PROMOCJA

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
Patron Development - logo firmy
Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem