Dąbrówka - nowe piękne mieszkania

Nowe mieszkania w okolicy Dąbrówki


Nasze osiedle położone jest na ponad 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni, znajdującej się w pięknej Dąbrówce i okolicy Suchego Lasu. To doskonała lokalizacja spełniającą oczekiwania przeróżnych klientów. Bliskość miasta Poznania, a dokładniej Suchego Lasu, to idealne miejsce do zamieszkania dla całej rodziny.

Koszty budowy i życia poza obszarem aglomeracji są znacznie niższe, co zdecydowanie wpływa na plus takiej decyzji. W dodatku dojazd do centrum z Osiedla Szafirowego nie zajmuje wiele czasu. Dzięki tym zaletom nowe mieszkania w pobliżu Dąbrówki cieszą się dużą popularnością. Na potwierdzenie tych słów warto zaznaczyć, że większość mieszkań z pierwszego etapu inwestycji została wykupiona. Teraz zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty etapu II. Inwestycja cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Okolica Dąbrówki, niedaleko Suchego Lasu, w jakiej wybudowano nowe mieszkania, to miejsce na miarę potrzeb współczesnych mieszkańców Wielkopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkaniową.

 

Nowe mieszkania blisko Dąbrówki – sąsiedztwo przyrody i dużego miasta

 

Najistotniejszą kwestią poruszaną przez potencjalnych nabywców mieszkań jest lokalizacja. W przypadku Osiedla Szafirowego, bliżej Poznania i Suchego Lasu mieszkać się nie da! Ilość osób zainteresowanych inwestycją cały czas wzrasta, co potwierdza popularność kupowanych mieszkań.. Zaledwie 8 kilometrów od poznańskiego centrum – to odległość dzieląca serce aglomeracji od kameralnego Osiedla Szafirowego. Można ją pokonać samochodem w czasie nie dłuższym niż 20 minut, dzięki czemu nie musimy przejmować się korkami podczas dojazdu do pracy. Nikt nie lubi długich podróży miejskimi środkami transportu, wymagających codziennego wcześniejszego wstawania. Można ich uniknąć, wybierając ofertę, którą są nowe mieszkania w pobliżu Dąbrówki i Suchego Lasu.

 

Kolejną zaletą osiedla jest jego położenie w miejscu pełnym zieleni. Jak wiadomo, przyroda korzystnie wpływa na samopoczucie i zdrowie człowieka, dlatego jej bliskość to nie tylko piękne widoki z okien. Najskuteczniejsze odprężenie gwarantują spacery i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Suchy Las i Dąbrówka, okolica nowych mieszkań, to lokalizacja, jaka zapewnia potencjalnym mieszkańcom możliwość częstego korzystania z tej formy relaksu, ponieważ potencjał otoczenia sprzyja tego typu rozrywkom. Piękne Jezioro Strzeszyńskie skradnie serce każdego miłośnika przyrody, a wycieczki rowerowe w to miejsce zapadną w pamięć na długo. W okresie letnim możliwa jest także kąpiel, więc nie trzeba wyjeżdżać nad morze, by móc popływać i poopalać się. Kolejnym atutem lokalizacji wybranej na budowę Osiedla Szafirowego jest teren Moraska. Ten poznański rezerwat przyrodniczo-astronomiczny warto zwiedzić wspólnie z dziećmi, rodziną i przyjaciółmi.

 

Dużym plusem jest również bliskie położenie Galerii Sucholeskiej, w której znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, w tym także Przychodnia Sucholeska. W bezpośredniej okolicy znajduje się również Aquapark oraz hala widowiskowo-sportowa, które umożliwiają prowadzenie aktywnego trybu życia. Dąbrówka, obszar, w którym wybudowano nowe mieszkania, znajduje się w pobliżu szkół oraz przedszkoli. Dlatego Osiedle Szafirowe to miejsce idealne dla całych rodzin.

 

 

Wysokie standardy i dobra współpraca

 

Wszelkie standardy zastosowane w procesie budowy inwestycji zostały opisane na naszej stronie. W zakładce „Mieszkania” są dostępne szczegółowe plany osiedla w pobliżu Dąbrówki z nowymi mieszkaniami. Dzięki temu można sprawdzić rzuty oraz wykaz dostępnych mieszkań na etapie podejmowania decyzji o zakupie.   Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem