Biedrusko - nowe piękne mieszkania

Nowe mieszkania w okolicy Biedruska

Współcześnie miasta coraz bardziej się rozbudowują, mieszka w nich coraz więcej ludzi, dlatego też dużo osób, chcąc uciec przed miejskim zgiełkiem i tłumem, przeprowadza się do mniejszych miejscowości. Te są nie tylko ciche i zielone, ale także znajdują się blisko wielu atrakcji i samego Poznania, dzięki czemu dojazd do pracy czy zakupy, nie stanowią większego problemu. Takim miejscem jest z pewnością Osiedle Szafirowe, które oferuje na sprzedaż mieszkania w Biedrusku.

 

Idealna lokalizacja - Biedrusko mieszkania na Osiedlu Szafirowym

 

Mieszkania w Biedrusku na Osiedlu Szafirowym są doskonałym wyborem i inwestycją dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i małą lokalną społeczność. Biedrusko liczy sobie niewiele ponad 2 200 mieszkańców, dzięki czemu na co dzień jest to spokojne, niezwykle zielone i ciche miejsce, z miłą i przyjazną atmosferą, dzięki której nowy mieszkaniec od razu poczuje się jak w domu. Kupno mieszkań na terenie miejscowości Biedrusko to także gwarancja braku tłumów i zgiełku związanego z Poznańską aglomeracją, bez straty na jakości życia.

 

Rozbudowana infrastruktura w pobliżu mieszkań w Biedrusku

 

W pobliżu Osiedla Szafirowego i mieszkań na terenie Biedruska znajduje się wiele atrakcji turystycznych, m.in. zabytkowy zamek oraz stare kasyno wojskowe, a także wiele miejsc, w których w przyjemny i aktywny sposób można spędzić czas, m.in. piękny szlak rowerowy Pierścień Poznański czy rzeka Warta i tereny przy jej brzegach. Niedaleko mieszkań w Biedrusku znajduje się także ośrodek jeździecki, zewnętrzna siłownia w parku, place zabaw dla dzieci czy boisko do siatkówki i tenisa, dzięki czemu w przyjemny i aktywny sposób, można spędzić czas z dziećmi czy znajomymi. Wybierając mieszkania w Biedrusku nie musimy się także martwić o brak miejsc, w których można odpocząć przy kawie i dobrym jedzeniu czy sklepach, w których można uzupełnić brakujące zapasy. W pobliżu znajduje się kilka dużych marketów, a także dobrze zaopatrzone, osiedlowe sklepiki. Oprócz mieszkań na terenie Biedruska na Osiedlu Szafirowym mieszczą się również tak ważne miejsca jak poczta, zabytkowy kościół, szkoła czy apteka, dzięki czemu większość codziennych i podstawowych spraw, można załatwić w pobliżu biedrusko mieszkań, bez potrzeby podróży do Poznania.

 

Rozległe tereny zielone

 

Ponadto, biedrusko mieszkania na Osiedlu Szafirowym znajdują się blisko dużych zielonych terenów poligonu, które częściowo są dostępne także dla mieszkańców. Tereny te ze względu na wyjątkową i rzadką faunę i florę występującą w tym miejscu, zostały wpisane do europejskiej sieci ekologicznej Natura 2000. Jedną z najciekawszych atrakcji, znajdujących się w pobliżu mieszkań Osiedle Szafirowe w Biedrusku jest Śnieżycowy Jar, który zachwyca swoim pięknem i unikatowością, której nie ma niemalże nigdzie indziej. W pobliżu znajduje się także kilka jezior, m.in Jezioro Glinnowieckie, Jezioro Chludowskie oraz Jezioro Golęczewskie czy Jezioro Kierskie oraz Warta, dzięki czemu w upalne dni, w przyjemny sposób można odpocząć nad wodą i się trochę ochłodzić.

 

Biedrusko - mieszkania blisko Poznania

 

Jednym z najważniejszych aspektów mieszkań na Osiedlu Szafirowym jest ich idealna lokalizacja w odległości 5 km od Poznania i 15 km od jego centrum, w pobliżu Moraska, Podolan i Piątkowa. Dzięki tak bliskiemu sąsiedztwu Poznania z Biedruskiem, na terenie którego znajdują się proponowane mieszkania, dojazd do centrum stolicy Wielkopolski jest szybki i bezproblemowy.

 

Nowoczesne osiedle dla każdego

 

Mieszkania w Biedrusku na Osiedlu Szafirowym to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, spokój i kameralność. Jednakże jest to również niezwykle otwarte miejsce na nowych mieszkańców, dzięki czemu nabywca od razu poczuje się jak w domu. Do kupna zachęca nie tylko wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, ale także wysoki standard i przyjazna dla przyszłych lokatorów architektura mieszkań. Osiedle Szafirowe to przede wszystkim nowoczesne budownictwo, bezpieczne i ponadczasowe. Mieszkania w miejscowości Biedrusko są dostępne w różnych wielkościach i układach, dzięki czemu każdy potencjalny nabywca znajdzie odpowiedni dla siebie lokal w przystępnej cenie. Lokale na Osiedlu Szafirowym są idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi i zwierzętami. W bliskiej odległości znajdują się rozległe tereny zielone i wiele atrakcji, np. place zabaw. Na terenie osiedla znajduje się także duży parking i lokale usługowe. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

 

 

 

Winogrady | Strzeszyn | Dąbrówka | Podolany | Naramowice | Piątkowo | Biedrusko | Morasko | Mieszkania pod Poznaniem